درباره ما

لوگو موسسه آوید

موسسه اعزام دانشجو تکین ره گستر آوید

موسسه اعزام دانشجو تکین ره گستر آوید به شماره ثبت 48379 از وزارت علوم تحقیقات و فناوری در تاریخ 1398/6/3 فعالیت خود را به صورت گسترده با هدف خدمت رسانی به دانش آموران و دانشجویان آغاز نموده است تا بتواند مسیری روشن را با ارائه اطلاعات مفید و به روز برای افرادی که تغییر را در زندگیشان رقم میزنند فراهم کند.

ارزش های سازمانی موسسه ارزش های سازمانی موسسه بیانگر باور کلی افرادی است که در این مجموعه خدمت رسانی میکنند.

مسئولیت پذیری: این ارزش بر پذیرش رویکرد تیمی تاکید دارد و بیان میکند مشکلات شما در مسیر مهاجرت دغدغه تمام افراد گروه می باشد . زمانیکه تصمیمی اتخاذ می شود مسئولیت پیگیری آن به عهده موسسه خواهد بود و باید از آن حمایت جمعی به عمل آید تا بتوان به نتیجه موثر دست پیدا کرد.
تعهد: الزام و خواست قوی و عمیق برای تحقق یافتن وعده ها و پاسخگو بودن تمام عوامل به تصمیم اتخاذ شده تا رسیدن به نتیجه ایده آل

صداقت : ایجاد هماهنگی بین آنچه به آن باور داریم و آنچه به آن عمل میکنیم .به کار گیری و بررسی حقایق برای تصمیم گیری عاقلانه و مبتنی بر واقعیت .

اشتراک دانش : ارائه درست و به موقع اطلاعات مفید و به روز و هدایت متقاضی در جهت اهداف مشخص شده از طریق مشاوره های تخصصی . به خدمت گرفتن دارایی های فکری و تخصصی مشاوران برای ارتقای سطح دانش افراد در خصوص مهاجرت

نتیجه گرایی: نتیجه گرایی سبب میشود که تعالی و پیشرفت موسسه با شتاب بیشتری ارتقا یابد . نتیجه گرایی در آوید به معنای تمرکز بر تلاش و دانش برای دستیابی به بهترین مسیر برای مهاجرت است .

اهداف و بیانیه ماموریت گسترش خدمات : آوید در نظر دارد تا با گسترش خدمات بتواند پاسخگوی تمامی سوالات دغدغه های و نیازهای دانشجویان برای مهاجرت باشد که این خدمات از ابتدای تصمیم برای مهاجرت تا اخذ پذیرش و اسکان دانشجویان در که از آن جمله می توان به برگزاری کلاس های زبان و سمینارهای ، شهر مورد نظر را شامل میشود آموزشی رایگان برای هر چه بهتر شدن ارائه خدمات به متقاضیان عزیز اشاره کرد.

گسترش حرفه ای جغرافیایی: با توجه بر اینکه آوید نماینده برترین دانشگاه های هلند و ایتالیا در ایران میباشد و نظر به اینکه دانش و تخصص مکفی محور اصلی این موسسه است بر آن شدیم تا تا کار خود را در کشورهای حوزه خلیج فارس نیز گسترش دهیم .

با آوید رویا بپرداز ، تحققش با ما