ورکشاپ

لوگو موسسه آوید

برای اولین بار در ایران مؤسه تکین ره گستر آوید اقدام به اعزام دوستداران هنر و تکنولوژی به رویدادهای بزرگ هنری و علمی در دنیا کرده است .

رویدادهای جهانی بزرگی هر ساله در سراسر دنیا برگزار میگردند که فرصت شرکت در آنها این شانس را به شرکت کننده های عزیز میدهد که با اتفاقات و رویدادهای بزرگ دنیا از نزدیک آشنا شوند و امکان صحبت و شرکت در ورکشاپ هایی که در کنار این رویداد ها برگزار میشوند را داشته باشند . دنیای هنر و علم هر ساله دستاوردهای خود را در این حوزه در قالب ایونت ورکشاپ و یا نمایشگاه به معرض نمایش میگذارد تا علاوه برارائه  آن با هنرمندان و دانشمندان و استعدادهای جوان از تمامی دنیا  آشنا شوند. که از آن جمله میشود به :

دو سالانه هنر ونیز

دیزاین ویک میلان

فشن دیزاین میلان ، پاریس ، لندن

جشنواره کن فرانسه

جشنواره برلین

جشنواره ونیز

دیزاین ویک آیندهوون

جشنواره بین المللی علوم ادینبورگ

جشنواره علوم بریتانیا

جشنواره و مسابقه اتحادیه اروپا برای دانشمندان جوان 

جشنواره علوم گسترده در کانادا

جشنواره بین المللی علوم گوتنبرگ

و ده ها رویداد و ورکشاپ دیگر در سراسر دنیا اشاره کرد.

علاوه بر این مؤسسه آوید برای اولین بار در ایران فرصت شرکت در وورکشاپ های کمپانی های بزرگ دنیا را برای متقاضیان عزیز فراهم آوره است که این شامل رشته های متعددی میگردد.

با اینکارمؤسسه این فرصت را در اختیار دانشجویان پژوهشگران هنرمندان قرار میدهد تا علاوه بر شرکت در این وورکشاپ ها و استفاده از دستاوردهای علمی و هنری آن با مشاورین و مهندسین و هنرمندان ارشد این کمپانی ها ارتباط برقرار کنند و رتبه علمی و هنری خود را ارتفا ببخشند.

همچنین مؤسسه آوید در نظر داد تا با برگزاری ورکشاپ هاو سمینارهای آموزشی در کلانشهر های ایران و دعوت از نمایندگان دانشگاه های معتبر در خصوص تحصیل در کشور های مختلف بتواند پاسخگوی سؤالات همه عزیزان در ارتباط با تحصیل و کار در این کشورها باشد.

از این طریق مؤسسه ما راه را برای شما عزیزان هموارخواهد کرد تا با چالش های پیش رو در این مسیر آشنا شوید و با دید گسترده تری به سمت هدف تعیین شده حرکت کنید .

ورکشاپ ها و سمینارهایی مهم دیگری در خصوص آمادگی علمی متقاضیان برای گرفتن پذیرش نیز برگزار خواهد شد . کارگاه های مقاله نویسی ، نگارش رزومه استاندارد ، چگونگی نگارش انگیزه نامه ، تنظیم پورتفولیو با استانداردهای بین المللی و هر آنچه که نیاز شما برای ورود به یک دانشگاه با سطح علمی بالا میباشد.

ما اینجاییم تا سؤالی برای تحصیل و کار در خارج از کشوربرای شما بی پاسخ نماند.